HomeFirmaE-shopKatalogFotogalerieKniha návštěvHome
O firmě

Aktivity firmy

  • Hlavní náplní je prodej květin, zahradnických potřeb, dárků, čajů, keramiky, atd. v maloobchodní síti vlastní prodejny. Květiny odebíráme od dovozců (převážně z Holandska). Denně je možné u nás nakoupit více než třicet druhů řezaných květin. Květiny nejen ošetřujeme a držíme tím jejich trvanlivost pro zákazníka, ale zakládáme si na originální a kvalitní vazbě a aranžmá.
  • Vyrábíme kytice na počkání před zákazníkem, dle jeho výběru, ale také na objednávku. Jsme schopni zajistit do druhého dne velké vazby, vzácné druhy květin apod. Zařizujeme i rozvoz květin.
  • Specializujeme se na svatební vazbu květin. Za léta naší činnosti vznikl vlastní svatební katalog s více než 500 fotografiemi svatebních kytic.Máme i vlastní SVATEBNÍ KNIHU. Jsme schopni naaranžovat kostel, hostinu, auto, kočár atd. Nově také zdobíme dorty jak pro cukráře tak i Váš vlastní přímo na hostině, kterou zdobíme v rámci celkové zakázky.
  • Navázali jsme spolupráci se zámky - ZBIROH ,Červený Hrádek u Jirkova, Mělník a mnoho dalších míst, kde si s námi můžete sjednat i výzdoby a celý svatební servis.
  • Specializujeme se i na smuteční vazbu - věnce, kytice, malé kytice do ruky, výzdoby kostelů a kaplí, smutečních míst, snažíme se o originální a důstojné rozloučení.
  • Další důležitou aktivitou je interiérové květinářství. Zabezpečíme návrh, kalkulaci a realizaci výzdoby interiérů živými, hrnkovými, sušenými, umělými květinami. Sesazujeme živé hrnkové rostliny podle nároků daného interiéru, vytváříme aranžmá, misky, vázy, sloupy dle barev a prostředí.Dodáváme i doplňky jako obrazy, textilie, sklo, keramiku a porcelán. Cenově se řídíme možnostmi a přáními zákazníka.
  • Stranou nezůstává ani aranžování expozic na výstavách pro firmy z různých oborů (prádlo, semenářství, sklo, plynařské firmy, potravinářské firmy, nábytek atd.) Opět je prvořadý záměr a finanční možnosti zákazníka.

 

Speciální práce:

 

Do této kategorie řadíme spolupráci s cateringem, filmem a televizí. Dokážeme na míru vytvořit atmosféru pro různá témata a historická období.Mezi naše práce patří dekorace při předávání prestižních cen, natáčení Silvestra, pořadů pro kutily apod.

 

 

Významné akce a zákazníci

Moravoseed Mikulov, RWE Group a.s., Autocentrum Háša s.r.o., Výstavy s.r.o.,Datasys, Komerční banka, Výstaviště Flóra Olomouc,Výstavy s.r.o. Litoměřice, Botanicus Ostrá,městské úřady a radnice v blízkém okolí,restaurace a hotely

Párty nábytek, Zámek Zbiroh,

12 x zlatá medaile , 2x stříbrná, 1x bronzová Výstaviště Flora Olomouc - expozice firmě Moravoseed

1 x stříbrná medaile                                                                         - expozice firmě Botanicus

 

 

Zdobené prostory

Rudolfinum, Veletržní palác, Španělský sál,Kongresové centrum,Státní zámek Libochovice, Ploskovice, Liblice, Zámek Zbiroh,hotely a restaurace

Vlastní akce

Každoroční výstava květin a dvoudenní květinová show - Státní zámek Libochovice - vždy druhý víkend v srpnu  - 15 ročníků.

Svatební víkendy na zámcích

 

Vánoční výstava  - od prvního adventního víkendu, sklepení pod obchodem Libochovice 

 

 

Vzdělání v oboru

Anna Drobná, Kateřina Drobná, Simona Břečková - absolventky Střední zahradnické školy v Děčíně - Libverdě.

Ing.Simona Břečková- absolventka Vysoké školy zemědělské Brno, fakulty zahradnické v Lednici na Moravě

Všechny:účastnice Děčínské kotvy - Kateřina - juniorská mistrině republiky v aranžování květin, kurzy u Holandské květinářské kanceláře, vlastní sebevzdělání doposud, vzdělávání i v oboru vizážistika a poradenství péče o pleť

  

Významné novinky

Svatební specializace

Spolupráce s cateringem

Školící činnost

 Přiložené obrázky

 
Aktuality
17.01.2019
Květinová show
28.08.2012
Dárkové balení
06.06.2011
Desatero pro nevěsty
Všechny aktuality