HomeFirmaE-shopKatalogFotogalerieKniha návštěvHome
Úvodní

Vážení návštěvníci,

 

vítejte na stránce květinářské firmy ANETTE. Založila ji rodina Drobných, maminka a její dvě dcery v roce 1991. Květiny jsou pro nás posláním i láskou. Provozujeme klasický obchod - květinářství ve městě Libochovice, Květinovou dílnu a Levandulovou zahradu v obci Klapý 208, kde vytváříme svatební dekorace,dušičkovou vazbu a vánoce,zdobíme veřejné instituce, hotely i soukromé prostory živými, sušenými i hrnkovými květinami.

 

Pořádáme pravidelnou Květinovou show v Libochovicích i vlastní vánoční výstavu.

Levandulová zahrada funguje v sezóně a najdete akce na stránce FB www.facebook.com/levandulovazahrada

 

V posledních letech stále více vylepšujeme svatební floristický servis, kdy nejenom vytvoříme svatební kytice, ale také doladíme každý dopľněk a výzdobu až po poslední detaily.

NOVINKA 

Obřad v Levandulové zahradě v Klapém

U nás v zahradě můžete mít krásný svatební obřad, připravíme i občerstvení, přípitek, malou zahradní svatbu mezi kvetoucí levandulí.Také nabízíme svatební focení v době kvetení levandule červen a červenec.


V našem květinářství Vám zajistíme i smuteční kytice na poslední rozloučení .Každý den můžete darovat dárkové kytice pro všechny příležitosti, které život přináší... Do našeho obchůdku se chodí pro květiny k zásnubám, k promoci, k narozeninám, k narození miminka a nebo jen tak domů do vázy...

 

 

Pracujeme s krásou, a naším heslem je " a když se z krásy stává radost"...

 

 

Fotogalerie: v sekci fotogalerie si ukládám naše zakázky pro Vaši inspiraci.Prohlédněte si oddělení Poděkování od novomanželů a také naše práce VIP, kam dávám nejzajímavější realizace.

 

 

 

Autorská práva: upozorňujeme, že veškeré fotografie na našich stránkách a v katalogu pochází z přehlídek a firemních akcí nebo realizovaných zakázek, proto jsou majetkem firmy ANETTE a jejich uveřejňování a používání k vlastním účelům podléhá autorským právům a může být realizováno pouze se souhlasem majitelek ANETTE.

 

Aktuality

 

22.Květinová show  2019

2.2.2019

divadelní sál KS U tří lip

nad květinářstvím Anette Libochovice,Riegrova 

Vstupné 100 Kč 

Dvě představení od 15 a od 19 hod

Předprodej vstupenek s místenkou každý všední den v prodejně květinářství 8-16h

hodinu před představením bez místenek

 

 


 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výletPřiložené obrázky

                     


Aktuality
17.01.2019
Květinová show
28.08.2012
Dárkové balení
06.06.2011
Desatero pro nevěsty
Všechny aktuality